Прикарпатці сплатили майже 73 мільйони гривень для сприяння обороноздатності України

За січень-травень 2016 року платники податків Прикарпаття спрямували на підтримку української армії 72,9 млн. гривень військового збору. Це на 15,8 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2015 року.

Про це повідомили в управлінні оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську бійців 131 батальйону нагородили орденами 2-го ступеня “За заслуги перед Україною”. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську чоловік, який упав у котлован на будівництві, досі в реанімації

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×