Прикарпатські солдати-прикордонники склали присягу

Сьогодні, 12 червня,  у Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах, що на Львівщині, перші 301 строковиків-прикордонників присягнули на вірність українському народові.

У заході взяли участь керівництво Західного регіонального управління та органів охорони державного кордону, обласної державної адміністрації, міста Львова, районних адміністрацій та ветерани-прикордонники. Також долучилися до урочистостей батьки та близькі родичі строковиків, які приїхали з Львівської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Волинської, Вінницької, Харківської, Черкаської, Хмельницької, Херсонської, Київської, Запорізької та Дніпропетровської областей, передає Станіславське ТБ посилаючись на Державну прикордонну службу України. 

Одним з перших прикордонників привітав начальник центру – полковник Валерій Мошора, – який побажав своїм підлеглим щасливої долі та зазначив, що «В житті кожної людини є багато видатних подій, а в житті військового значне місце займає день складання присяги на вірність Батьківщині».

Від імені всіх матерів виступила з привітальною промовою мати прикордонника Тамара Кокозей, а курсант навчального батальйону підготовки кінологів-солдат Андрій Заремба від імені своїх побратимів пообіцяв дотримуватись Військової присяги, за будь-яких умов.

Серед призовників у кожного – своя доля: у декого вже є сім’я, багато хлопців з вищою освітою, а є і ті, хто просто досяг призивного віку. Проте усіх їх об’єднує бажання служити у лавах охоронців кордону. Після урочистостей гості мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою навчального центру, побачити, в яких умовах проживатимуть та проходитимуть службу їхні сини та чоловіки.

Вже за кілька днів прикордонне поповнення приступить до виконання завдань з охорони державного кордону.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На фестивалі PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST художниця Наталка Гайда вчила дітлахів малювати казкових Мумі-тролів. ФОТО
Наступна : Ексклюзивно для STV. Солістка гурту “ONUKA”розповіла про улюблене місто – Івано-Франківськ. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×