Прикарпатські рятувальники застерігають громадян щодо відпочинку на природі

Рятувальники області ретельно проводять масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців краю, щоб запобігти вогневим випадкам.

Напередодні вихідних працівники пожежно-рятувальної служби здійснили спеціальні просвітницькі рейди рекреаційними місцями Прикарпаття для того, щоб попередити виникнення лісових пожеж та перевірити готовність до ліквідації вогневих випадків на те­ри­торіях природних парків та заповідників. Тут відпочиває багато людей.  

На території Івано-Франківщини знаходиться чимало спеціально обладнаних рекреаційних місць, де може одночасно відпочивати багато осіб. Впадає в око те, що і дорослі, й зовсім юні відпочивальники розуміють: саме завдяки свідомому ставленню до довкілля ми збережемо природу для майбутніх поколінь. Спілкування із35 рятувальниками допомагає людям ще більше усвідомити власну відповідальність за збереження нашого довкілля. Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі У ДСНС в Івано-Франківській області.

Усі старання рятувальників спрямовані на запобігання пожежам у природних екосистемах – це визнають навіть відпочивальники.

Такі рейди здійснюватимуться рятувальниками й надалі, адже кожен повинен внести свою, бодай невеличку, лепту, щоб зберегти наш казковий куточок України від нищівної вогняної стихії.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Найгарячішою точкою зони АТО лишається Авдіївка. ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську відкрили новий центр для оформлення субсидій. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×