Прикарпатські освітяни пропонують охороняти школи та садочки за рахунок батьків

На Івано-Франківщині працівники освіти переконують, що школи та садочки необхідно вз’яти під охорону. Щоправда, платити за безпеку дітей пропонують батькам.

Найкращим варіантом є обмеження доступу до навчального закладу на час проведення уроків. Таке вже практикують у деяких школах Івано-Франківська. Усе нібито правильно, та всі клопоти стосовно утримання шкільної охорони лягають на шкільний бюджет. І зважаючи на те, що школи вже давно виживають за рахунок батьків, то послуги служби охорони також оплачують батьки. Рішення стосовно цього повинні прийматись на батьківських зборах, йдеться  у повідомленні прес-служби УМВС України в Івано-Франківській області.

Не всі батьки погоджуються оплачувати за охорону, вважаючи що уже достатньо коштів і так викладають на різного виду шкільні потреби. Тому, в такому випадку альтернативою є встановлення «тривожної кнопки».

«Тривожна кнопка» – один із найефективніших засобів захисту та максимально швидкого реагування правоохоронців. Після спрацювання «тривожної кнопки» за кілька хвилин на місце виклику приїжджає озброєний та фізично підготовлений наряд групи затримання Державної служби охорони та негайно реагує на дану подію. Місячна оплата становить 250 гривень.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Я готовий надати всі документи щодо матеріальних доходів, аж до рахунків в банку, – Мирон Матейко
Наступна : Із Івано-Франківського центру ЗНО звільняються програмісти через низьку зарплату

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×