Прикарпатські медики завершили перший етап вакцинації дітей проти поліомієліту

9 листопада в області, як і в інших регіонах України, завершився І раунд вакцинації поти поліомієліту дітей у віці від 2 місяців до 6 років.
 
Сподівання медиків виправдалися – більшість батьків прийшли до дільничних педіатрів та захистили своїх дітей від смертельної хвороби – поліомієліту.
 
За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Мирона Матейка, понад 56 тисяч маленьких прикарпатців отримали щеплення живою вакциною проти поліомієліту та ще 11 тисяч наймолодших у віці 2-4 місяців – інактивованою вакциною проти поліомієліту. Такі цифри свідчать про зростання  довіри  батьків до вакцинації в цілому.
 
У медиків є сподівання, що ІІ раунд вакцинації проти поліомієліту, який розпочнеться  вже 30 листопада, пройде не менш успішно.

За повідомленням МОЗ України, у І раунді додаткової імунізації проти поліомієліту планувалося охопити щепленнями 2,3 млн. дітей. Станом на 7 листопада цього року вакциновано 1,2 млн. дітей, що становить 53,7 % від загальної кількості. Вакцина, надана для щеплень, використовувалася раціонально, про що свідчить кількість використаних доз.

Зауважимо, що 30 листопада планується розпочати ІІ раунд додаткової імунізації, який триватиме два тижні. А вже цього тижня Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надасть Україні чергову партію вакцин ОПВ у кількості 4,4 млн. доз, що  дасть змогу задовольнити потребу у вакцинах для другого раунду.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 14 сімей учасників АТО Богородчанського району отримали матеріальну допомогу
Наступна : У Франківську горів столярний цех

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×