Листи малечі із найпотаємнішими бажаннями обов`язково згнайдуть адресатів. І допоможуть в цьому не ельфи, а громадські активісти.
Івано-Франківськ приєднався до всеукраїнського флешмобу “Я допомагаю Миколаю”. Започаткували акцію у Львові, а от дитячі послання почали збирати із сиротинців по всій країні.
Детельніше в сюжеті 402 каналу.













