Прикарпатська водолазна служба приймала екзамен у водолазів із Закарпаття та Тернополя

В Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області приймала екзамени у водолазних підрозділів.

Як відомо, екзамен приймала водолазна кваліфікаційна комісія під головуванням начальника водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області Миколи Галька.

Свої знання та вміння рятувати людей, здійснювати пошукові та інші роботи під водою демонстрували водолази із Закарпатської та Тернопільської областей.

Цьогоріч це останнє засідання комісії, адже у зону її відповідальності входить 8 областей Західної України.

В ході теоретичної частини водо­лази відповідали на тести, що скла­да­лися з тридцяти питань, які стосувалися всіх аспектів во­долазних робіт – від охорони праці до характеристики засобів та оснащення.

Пра­ктична частина складалася з виконання водолазних робіт під водою по групах, які відповідно оцінювалися членами водолазної кваліфікаційної комісії і фа­ктично під­су­мовували практичний досвід роботи водолазів, повідомляють у прес-службі ДСНС в області.

За результатами ро­боти водолази підтвердили відпові­д­ний кваліфікаційний клас та групу спеціалізації.

Підбиваючи підсумки засідання водолазної кваліфікаційної комісії, начальник водолазної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області Микола Галько підкреслив, що постійне вдоско­на­­лення майстерності та під­ви­­щення кваліфікації є важливими чинниками роботи водолазно-ряту­ва­­­льних підрозділів Державної слу­ж­­би України з надзвичайних ситуацій.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Надвірнянець поцупив гроші з рук власника
Наступна : “Укроп”, “Свобода” і “Батьківщина” найбільше порушують правила благоустрою на Прикарпатті

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×