Прикарпатська спортсменка здобула срібло Кубка України з вільної боротьби

Прикарпатська спортсменка Ірина Харів виборола “срібло” Кубка України з вільної боротьби.

Вихованка школи вищої спортивної майстерності калушанка Ірина Харів здобула срібну медаль у фіналі Кубку України з вільної боротьби, який проводиться в Броварах на Київщині, повідомляють Вікна.

Прикарпатська спортсменка — бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року (Узбекістан) у ваговій категорії 55 кг. Нещодавно вона повернулася на бійцівський килим після тривалої перерви, пов’язаної з народженням сина.

Срібну нагороду Кубку України з вільної боротьби виборола також Марія Ільчишин. Прикарпатка в одному з поєдинків перемогла чемпіонку світу Гергель Оксану у вазі 58 кг.