Прикарпатська співачка візьме участь у II Форумі енергоефективного партнерства

12 травня у Києві відбудеться Форум енергоефективного партнерства, у якому має намір взяти участь прикарпатська співачка та громадська активістка Руслана.

Про це вона написала у своєму блозі на сайті видання “Українська правда”, повідомляє Станіславське ТБ.

Руслана Лижичко також акцентувала на тому, що підтримує розвиток сфери ефективного споживання енергоресурсів та бачить у цьому шлях до енергетичної незалежності України.

“Споживання енергії – ефективне, економне, інноваційне, альтернативне – ось нова філософія, що має опанувати суспільство, яке прагне до свободи і виходу з пут енергетичного рабства у північного недруга. Сьогодні просто гріх не скористатися ситуацією, коли країна готова перейти до цієї нової філософії та форми енергоспоживання і енергоефективності”, – повідомила Руслана. –  “Україна сьогодні неефективно споживає, непрозоро оцінює і розподіляє, неякісно добуває і транспортує, неощадно зберігає власну та придбану енергію”.

У блозі вона зазначила, що має намір активно долучитися до процесу розвитку сфери енергоефективності та “чистої” енергетики. Співачка переконана, що досягнення результатів у цьому напрямку можливе лише за умови конструктивного діалогу та співпраці органів влади та громадськості.

“Я вже провела зустрічі з державними структурами та фахівцями на найвищому рівні. Ми хочемо зрозуміти, як зробити так, щоб Україна чим швидше здійснила одну з найбільш ключових реформ – реформу в енергетичній сфері. Питання енергонезалежності для України є питанням не лише гідного позиціонування у світі, але й питанням виживання”, – наголосила вона

Руслана переконана, що в України є величезний потенціал для розвитку чистої енергії.

“Україна може стати майданчиком для новітніх енерготехнологій, які сьогодні стрімко розвиваються. Може з’явитися чимало партнерів, які будуть зацікавлені вкладати в оновлену енергетичну стратегію України. Я закликаю всіх державних чиновників максимально переосмислити цей напрямок. Адже ми, як суспільство, не лише спостерігаємо за цим, ми хочемо бути залучені в ці процеси, допомогти самим собі і країні”, – зазначила співачка.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Соціально незахищені мешканці Тисменицького району отримали 600 продуктових наборів до Великодня. ФОТО
Наступна : На Івано-Франківському Великодньому ярмарку представлені колоритні косівські вишиванки. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×