socico

Прикарпатська прокуратура повернула державі майже 85 тис гривень. Гроші стягнули з підприємця

Прокуратурою  Богородчанського району виявлено факт наявності збитків, спричинених державним інтересам в сумі майже 85 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Так, встановлено, що рішенням сесії селищної ради приватному підприємцю надано дозвіл на складання технічної документації із землеустрою на земельну ділянку площею 0,4981 га для обслуговування адміністративно-складського приміщення та магазину. Також, останнього зобов’язано виготовити технічну документацію із землеустрою на протязі шести місяців і представити її на затвердження сесії селищної ради.

Проте, за період часу, з якого підприємець став власником адміністративно-складського приміщення та магазину, він своє право користування земельною ділянкою, на якій розташоване вказане майно, не зареєстрував та використовує її без будь-яких правовстановлюючих документів.

За таких обставин, прокурор, діючи в інтересах держави, звернувся до суду з вимогою стягнути збитки у вигляді неодержаного доходу за час тимчасового використання земельної ділянки площею 0,4981 га без правовстановлюючих документів в сумі 84493,12 грн.

Прокуратурою Івано-Франківської області забезпечено участь у розгляді господарським судом вказаного спору,  за результатами розгляду якого ухвалено рішення, яким позов задоволено в повному обсязі.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За вчора на Прикарпатті зареєстровано 6 пожеж
Наступна : ДТП у Надвірній: автомобіль наїхав на скутер, яким керував 15-річний підліток

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×