Прикарпатська поліція розповіла студентам-іноземцям про неприпустимість злочинів стосовно неповнолітніх

За ініціативою працівників поліції вчора, 22 грудня, проведено зустріч із студентами-іноземцями, в ході якої їм роз’яснено вимоги кримінального та адміністративного законодавства України, а також відповідальність у разі його порушення.

Працівниками молодіжної превенції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області доведено інформацію щодо неприпустимості вчинення кримінальних правопорушень стосовно неповнолітніх, зокрема, скоєних на сексуальному грунті.

Керівник відділу молодіжної превенції Алла Бойчук акцентувала увагу на неприпустимості вчинення таких дій, оскільки, окрім морального боку, передбачена сувора відповідальність.

До обговорення цієї теми долучилися представники навчального закладу, які нагадали студентам-іноземцям про умови навчання та перебування на території України. Правоохоронці запланували проводити такі зустрічі систематично.

Нагадаємо, нещодавно Івано-Франківськ сколихнула новина про підозру 13 арабів у розбещенні двох малолітніх дівчаток. Як згодом встановила поліція, розбещенням займалися лише двоє студентів-іноземців.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Правоохоронці стверджують,що неповнолітні жертви розбещення іноземцями, перебували у квартирі громадян Ірану добровільно
Наступна : На Коломийщині поділ земель для учасників АТО закінчився скандалом. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×