Прикарпатська поліція готується до новорічних свят. ФОТО

Правоохоронці заздалегідь запланували проведення низки різноманітних заходів, щоб належно забезпечити публічну безпеку в області у цей період, а відтак не допустити прикрих випадків під час святкувань прикарпатців та гостей Івано-Франківщини.

В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася інструктивна нарада з керівниками підрозділів превентивної діяльності відділів та відділень поліції краю, на якій було узгоджено дії щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових новорічних та різдвяних заходів, передає Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу поліції.

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Андрій Прусак, правоохоронці визначилися з переліком завдань, які необхідно виконати на підготовчому етапі та безпосередньо у період масових святкувань.

Зокрема, працівники поліції налагоджують взаємодію з представниками органів влади, інших правоохоронних структур, головами релігійних громад та громадських формувань, щоб попереджати та оперативно реагувати на виниклі правопорушення. Водночас узгоджується розташування сил та засобів поліції для найефективнішого їх використання у святкові дні.

Як і зазвичай, напередодні новорічних свят працівники поліції особливу увагу надаватимуть контролю за реалізацією піротехнічної продукції, попередженню та виявленню фактів незаконної вирубки і продажу хвойних дерев. Також заплановано проведення оперативно-профілактичних відпрацювань територій, де проводитимуться святкові заходи.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Перша сесія облради офіційно завершилась, друга – не за горами. ФОТО
Наступна : На Прикарпатті податківці виявили понад 2 тис літрів контрабандного спирту. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×