Проректор ІФМНУ про марш “азовців” та своє звільнення: Мене звинувачують в захисті правопорушників і паплюжать моє ім’я.

22 січня в Івано-Франківську активісти цивільного корпусу полку “Азов” спільно з представниками кількох інших націоналістичних організацій влаштували “Марш Справедливості”, під час якого закликали звільнити відповідальних за виховну роботу з іноземними студентами в університетах, а також об’єктивного розслідування справи про розбещення двох малолітніх франківчанок студентами-арабами.

Як розповів журналістам Станіславського ТБ, керівник громадянського корпусу полку “АЗОВ” Сергій Сивачук заявив , що ректор Івано-Франківського медичного університету Микола Рожко, через ситуацію з арабськими студентами його вузу, котрих звинувачують в розбещенні неповнолітніх, звільнить з посади проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Івано-Франківського національного медичного університету Кобеця Сергія Федоровича.

 

 

На адресу Фіртки надійшов електронний лист від Кобеця Сергія Федоровича, проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Івано-Франківського національного медичного університету. В ньому він спростовує інформацію про своє звільнення та говорить про брудну компанія з викривленням ставлення адміністрації університету і його особисто до вказаного факту.

Публікуємо лист повністю:

Моє ім’я відоме багатьом мешканцям міста і області, яким я допоміг позбутися захворювань і страждань як лікар-невролог. Протягом останніх чотирьох років працюю на посаді проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Івано-Франківського національного медичного університету.

За цей час кількість студентів факультету підготовки іноземних громадян збільшилась в 2 рази, що дозволяє зберегти низьку оплату за навчання для студентів-українців і забезпечити такою необхідною роботою викладачів і допоміжні служби університету. Протягом останніх днів грудня 2015 року і перших 3 х тижнів 2016 року ІФНМУ, який на сьогоднішній день займає одне з найвищих місць в рейтингу медичних ВНЗ України, перебуває під шквалом атак «представників громадськості» міста Івано-Франківська через кримінальне провадження проти 2-х студентів-арабів, яких за звинуваченням в сексуальних домаганнях до малолітніх дівчат затримали правоохоронні органи.

При цьому проводиться брудна компанія з викривленням ставлення адміністрації університету і мене особисто до вказаного факту. Мене звинувачують в захисті правопорушників, намаганні допомогти їм уникнути покарання і таким чином паплюжать моє ім’я і гідність. Останні публікації в засобах електронних ЗМІ безсоромно викривлює факти і вказують, що ректор ІФНМУ звільнив одного з проректорів через арабів-педофілів, хоча жодних наказів по Університету про звільнення проректорів не було видано.

Крім того підкреслено, що звільнення відбулось по факту «зґвалтування студентами-арабами жительок Івано-Франківська», хоча справа ще не передана до суду і жодного судового рішення про винуватість цих студентів не винесено. Не перестає дивувати одностайна позиція деяких засобів масової інформації міста у спробі уникати об’єктивної оцінки подій і навіть неупереджено розібратись в ситуації, що склалася в місті з студентами-іноземцями.

При цьому стверджувати про Європейську орієнтацію, пріоритети загальнолюдських цінностей над корпоративними і груповими інтересами, і постійно наголошувати на тому, що Івано-Франківськ – Європейське місто. Крім того інформація про події, що відбулися в Івано-Франківську 22 січня в ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ і день жалоби в зв’язку з похованням Героя АТО залюбки пройде по Центральним каналам ТВ РФ і додасть негативного іміджу нашій Державі.

Потрібно ще з’ясувати, яку мету переслідують наші «представники громадськості міста», які замість дієвих заходів по усуненню існуючих в місті проблем вишукують ще непідтверджені «смажені» факти, влаштовують постановочні акції і безпідставно оббріхують тих, кого вони зацікавлені усунути.

Чи не є це метою з одного боку створення фіктивного авторитету для себе, а з другого боку намаганням окупувати певні посади. З свого боку хочу додати, що ректор, ректорат ІФНМУ всебічно зацікавлений в дотримуванні закону і невідворотності покарання злочинців і готовий допомогти всіма можливими способами правоохоронним органам у виконанні цього завдання.

Як незаслужено звинувачений в «захисті студентів-арабів», хоча жодного слова про даний факт не було висловлено в ході прес-конференції з представниками громадськості і преси, вимагаю публічного вибачення за упереджене ставлення до мене, як посадової особи, лікаря і людини, яка все життя працювала для розвитку Української держави.

Кобець Сергій Федорович, проректор ІФДМУ, доцент кафедри нервових хвороб, лікар-невролог вищої кваліфікаційної категорії”

Нагадаємо, раніше бійці полку “Азов” записали відеозвернення до поліції, в якому вимагали у правоохоронців негайно розслідувати дану справу та покарати усіх винних “з усією строгістю та справедливістю українського закону”.

Як відомо, в Івано-Франківську 13 студентів-арабів підозрюють в розбещенні малолітніх дівчаток. Двох іноземних студентів уже заарештували на два місяці.

Читайте також: Вибачення, засудження та погрози: у Франківську підняли питання розбещення арабами двох дівчаток

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Весільний танець із Нової Зеландії став хітом. ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську патрульні поліцейські вчилися затримувати злочинців. ВІДЕОСЮЖЕТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×