Професор інституту архітектури НУ “Львівська політехніка” презентував іванофранківцям свою книгу та творчі роботи. ФОТО

Сьогодні у Музеї мистецтв Прикарпаття відкрилась персональна виставка творчих робіт архітектора Олега Боднара та відбулась презентація його книги.

Олег Боднар – архітектор, дизайнер, проектант, науковець та педагог. Він є яскраво вираженим представником авторського стилю. В його творчому доробку – унікальна серія експериментальних проектів, які демонструють можливості застосування геометричних структур в архітектурному формотворенні. Ці проекти експонувалися на багатьох всеукраїнських та міжнародних виставках. І сьогодні іванофранківці мали змогу побачити його творчі роботи, а також побувати на презентації книги автора, повідомляє Станіславське ТБ.

Олег Боднар відомий в Україні та за кордоном своїми працями з фундаментальних проблем мистецтвознавства, зокрема в напрямі міждисциплінарних досліджень.

Своїми роботами він робить значний внесок у розвиток синтезу мистецтв, має понад 50 публікацій, з них 3 монографії.  Серед його основних робіт: церква в м. Івано-Франківську (2001), церква та музей Митрополита Шептицького в Прилбичах (1998), церква в м. Яворів (1995) та інші.

Слід зазначити, що це вже не перша персональна виставка Олега Боднара. Раніше  його проекти експонувалися у Львові, Хайфі (Ізраїль), Києві та Будапешті.

Всі охочі можуть переглянути виставку до 1 квітня.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Копії паспортів українців стали туалетним папером у суді. ФОТО
Наступна : Прокурор оприлюднив записи розмов Коцаби з російськими телевізійниками

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×