Професії, яким не навчають у вишах

У світі існує близько 40 000 професій, кожна з яких потрібна та по-своєму цікава. Сьогодні ми  розповімо вам про непересічні покликання людей.

У Великобританії знайшли спосіб уникати черг, вигадавши нову професію. Так званий стояльник відбуде за вас будь-яку чергу за 40 $ за годину. Ціна висока, але британцям, які за все життя в черзі проводять більше року, такі витрати видаються дрібницями.

Бути професійним сонею – мрія кожного студента. У нью-йоркському музеї сучасного мистецтва це можливо. Молодим жінкам платять за сон перед відвідувачами у храмі муз. Аби сон був міцнішим, вони приймають снодійне. До речі, це їхня офіційна робота.

Людям, особливо заможним, швидко набридає одноманітність. Тому зараз активно створюються цілі агентства із продажу мрій. Скажімо, захотілося гендиректору великої корпорації стати машиністом потяга. А хтось мріяв працювати шеф-кухарем. 150 000 $ − і мрія в кишені. Дорого, але на те вона й мрія, аби не даватися легко. Бути спеціалістом із реалізації бажань – цікаво та прибутково.

Тестувальник − затребувана професія, але деякі її представники ледь не єдині у своєму роді. Так, дослідник жувальних гумок випробовує їхню здатність долати запах алкоголю й часнику. Тестувальник водних гірок побував у більшості аквапарків світу, адже він першим опробовує їх і записує враження до спеціального формуляра.

магія

 

Азіати дуже стримані люди. Тому не дивно, що саме в них існує професія продавця сліз. Спеціально навчена людина приходить на похорон і плаче, допоки рідні горюють усередині. Можна замовити просто плач, а можна справжні ридання.

Мабуть, найбільш дитячою можна назвати професію формувальника фігур із конструктора в магазинах. Такі люди практично щодня створюють нові композиції, аби в покупців виникало бажання неодмінно придбати товар. Роботодавці дозволяють таким професіоналам гратися з іграшками, заходити через вікна – все для того, щоб вони не втрачали дитячої безпосередності.

У взуттєвих магазинах існує професія розгладжувача зморщок. Такі фахівці готують взуття до продажу, аби жодна складка не псувала його зовнішнього вигляду. А в меблевих магазинах часто працюють вирівнювачі подушок.

У Японії в годину пік транспорт переповнений настільки, що зазвичай навіть двері зачинити неможливо. Тоді на допомогу приходять люди, яких називають трамбувальниками. Вони у прямому сенсі утрамбовують пасажирів і роблять це дуже обережно, щоб нікого не травмувати.

В американських супермаркетах незадоволених клієнтів найлегше заспокоїти звільненням винуватця. Але власники давно зрозуміли, що якщо через кожного незадоволеного клієнта звільняти працівника, то не буде кому працювати. Тому там з’явилася спеціальна професія, суть якої саме в таких звільненнях. Спочатку такого фахівця привселюдно сварять, він стоїть, опустивши голову, а потім його звільняють. Мабуть, це єдині люди, яким новина про те, що вони втратили роботу, часто приносить задоволення та гроші.

Джерело: Студвей

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Росії знову випав сніг у розпал літа
Наступна : На Прикарпатті урочисто зустріли патріарха Філарета. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×