Проекти психологічної реабілітації учасників АТО знову залишилися без фінансування з обласного бюджету

Сьогодні, 15 липня, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО та їх сімей, підняли питання про проекти громадських організацій щодо психологічної реабілітації бійців.

На це виділено фінансування у розмірі 150 тис грн. На сьогоднішній день прийом заявок від громадських організацій завершений. Тепер необхідно із семи поданих пропозицій вибрати переможця. Однак і досі немає ніякого положення для вирішення цього питання, передає Станіславське ТБ.

“Необхідно прийняти рішення, яким чином ми би зараз мали визначити переможця. Є два варіанти. Перший варіант – комісія з питань захисту прав учасників АТО може детально розглянути пакети документів і проголосувати. Другий варіант – ми можемо створити окрему конкурсну комісію саме по цьому проекту”, – заявив заступник директора департаменту соціальної політики Віталій Яворський.

Подібна заява викликала обурення у обласного депутата Романа Ткача. За його словами, немає ніякого документу, у якому було би вказано, що саме обласна комісія має визначати переможця. Також, досі не прийнято ні відповідного положення щодо процедури визначення переможця, ні критеріїв для обговорення. Мовляв, ні облана рада, ні департамент не можуть визначити переможців, натомість потрібно багато напрацювань для створення робочої групи та чимало часу. 

“Зверніться у камери і скажіть, що сьогодні знову цей процес відкладений як мінімум на місяць. Є 7 проектів. Це треба сидіти скорпульозно. Має сидіти юрист, психолог  і це все розглядати”, – дорікнув член обласної комісії Роман Ткач Віталію Яворському. 

В результаті, після гострих обговорень, комісія все ж прийняла рішення звернутися до голови обласної ради на голови Івано-Франківської ОДА, з вимогою створити робочу групу з напрацювання положення про визначення переможця конкурсу на проект з психологічної реабілітації учасників АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Маленька Соломія з Прикарпаття потребує допомоги. РЕКВІЗИТИ
Наступна : У Франківську встановили нові інформаційні стенди із розкладом руху громадського транспорту

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×