socico

Президент звільнив Голову Первомайської райдержадміністрації

Сьогодні Президент України Петро Порошенко ухвалив рішення звільнити В.Сироту за недопустимі правопорушення проти співробітників правоохоронних органів та недостойну поведінку при владі 
Про це він сповістив у своєму Фейсбуку та на сайті президента 

Поведінка Віктора Сироти показала всім які бувають чиновники, і як вони відносяться до інших людей нижче рангом, обзиваючи їх “бандитами” та “уродами”.
Після чого Геращенко повідомив, що підготував звернення до президента Петра Порошенка й голови Миколаївської обласної держадміністрації Вадима Мерікова з вимогою негайно звільнити Віктора Сироту з посади голови Первомайської РДА “за порушення присяги державного службовця і підрив авторитету органів державної влади”.
І ось ми змогли побачити що стається з тими, хто вирішив поставити себе вище ніж інші.

Нагадаємо що сьомого серпня, голова Первомайської райдержадміністрації Віктор Сирота, використовуючи ненормативну лексику, погрожував звільненням і ображав співробітника “Кобри”, який зупинив його автомобіль. Також чиновник, сидячи на пасажирському сидінні поруч із водієм, застосував силу до ДАІшника, після чого зачинив двері.

Також він заявив, що має при собі зброю і погрожував її використати, при цьому співробітник “Кобри” неодноразово повторював, що зупинив автомобіль через перевищення швидкості і через те, що з вікна випадав пасажир.
На це Сирота обізвав правоохоронця “де**лом”.

“Саша, сфотографуй цього д***ла”, – звертається чиновник до пасажира.
“Я тебе б***ть уругаю завтра (…) Ви вже не працюєте. Я завтра дам Авакову подання”, – неодноразово погрожує співробітнику органів голова Первомайської РДА.

Відео конфлікту:

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї чоловік обікрав власного роботодавця
Наступна : Олега Газманова висміяли за обкладинку нового альбому

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×