Прес-служба фірми-концесіонера Івано-Франківського аеропорту розповсюдила заяву щодо неправдивої інформації про свою діяльність

Про це повідомила прес-служба фірми-концесіонера Івано-Франківського аеропорту. 
«В останні дні мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та представники ВО Свобода виступили з неправдивою провокаційною інформацією щодо нібито будівництва на території Івано-Франківського аеропорту асфальтного заводу.

Заявляємо, що така заява в стилі брудного чорного піару не має нічого спільного з реальністю.
На території аеропорту працює якісна установка виробництва Данії по підготовці одного із інгредієнтів зокрема для ремонту злітної полоси аеропорту. В зв’язку із запланованим значним збільшенням кількості рейсів з аеропорту «Івано-Франківськ», є необхідність відповідної підготовки злітно-посадкової смуги. Ці ж інгредієнти використовуються і в методі холодного ресайклінгу при ремонті доріг.
Підготовка інгредієнтів проводиться в екологічно чистому режимі і згідно санітарних норм не несе жодної загрози екології довкілля. Більше того, на відміну від діючого всупереч всіх санітарних норм асфальтного заводу, до якого мають відношення провокатори від ВО «Свобода», для роботи таких установок навіть не існує жодних санітарних норм по їх використанню, так як жодної загрози довкіллю вони не несуть.
Зауважимо, що два роки тому саме за подібною технологією був відремонтований перон Івано-Франківського аеропорту, проте тоді жодних зауважень ні від ВО Свобода, ні від діючого мера не було.
В зв’язку з наведеним вище, адміністрація аеропорту «Івано-Франківськ» та фірма «Скорзонера» запрошують журналістів, громадських активістів, представників громади на територію аеропорту для інспекції неіснуючого «асфальтного заводу».
Пропонуємо також продемонструвати таку ж відкритість і керівництву ВО «Свобода» з метою вивчення ситуації на діючому поряд з містом Івано-Франківськом асфальтному заводі, на якому за нашою інформацією справді не дотримуються жодні технологічні та екологічні норми. Більше того, за наявною інформацією, діючий кілька років асфальтний завод поряд із приміським селом Хриплин, до якого причетна політична сила, довгий час не міг отримати дозвіл на початок роботи свого асфальтного заводу і несе реальну загрозу довкіллю та здоров’ю мешканців навколишніх сіл та мікрорайонів Івано-Франківська.
Зауважимо, що ще перед початком ремонту набережної ім. Василя Стефаника, підприємством «ПБС» вивчалася можливість отримання асфальту з вказаного заводу, проте дорожники змушені були відмовитися від співпраці через недотримання норм технологій та екології даним застарілим підприємством.
Прикро що найвищі міські посадовці та популярні колись політичні партії, які отримали довіру виборців, проте не виправдали їх сподівань, починають свою виборчу кампанію, починаючи з відвертої брехні та брудних технолгій чорного піару.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську пройде допрем’єрний показ фільму “Брати” знятого в Карпатах
Наступна : Частина “Правого сектора” стане підрозділом у складі СБУ – ЗМІ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×