socico

Працівники ОДА будують фортифікаційні споруди в АТО

Прикарпатці перебувають сьогодні поблизу Горлівки на Донеччині. Фотографії з місць проведення будівництва періодично виставляє у соціальну мережу Facebook заступник директора департаменту соціальної політики Віталій Яворський.

«Ті, хто знаходиться поруч зі мною, роблять все відповідально, злагоджено, розуміючи, що їх праця необхідна для захисту держави, – говорить у телефонній розмові Віталій Львович. – Всі мають піднесений настрій і налаштовані завершити роботи у найкоротші терміни».

Небагатослівно описуючи виробничі будні, Віталій Яворський розповідає, як після роботи разом з колегами на одному з місцевих пагорбів з підручних матеріалів виклали слово «Україна», як тепло і щиро вітали з ювілеєм водія Василя Дмитровича, співаючи йому «Многая літа» та державний гімн, і обурюється діями тих, хто поширював у прикарпатських ЗМІ неправдиву інформацію про будівництво фортифікаційних споруд на Сході. Він закликає не панікувати, відкинути страх, приїхати, побачити все на власні очі та долучитися до будівництва. Вже завтра, каже співрозмовник, у зону АТО вирушить наступний загін держслужбовців, які не словом, а ділом доведуть свій патріотизм та готовність у найскрутніший період прийти на допомогу країні та її захисникам. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ремонт дороги біля Ратуші “кипить”
Наступна : В Яремчі ДТП закінчилась бійкою (Фото)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×