Посол Республіки Хорватія вшанував пам’ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика. ФОТО

У рамках робочої поїздки на Івано-Франківщину Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, 12 листопада, відвідав Прикрапатський університет, передає Станіславське ТБ, з посиланням на прес-службу університету.

Під час даного візиту відбулася зустріч ректора університету Ігоря Цепенди з високоповажним гостем, на якій також були присутні перший секретар Посольства Республіки Хорватія в Україні Елена Періч, радник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Запухляк, проректор з наукової роботи Андрій Загороднюк, проректор з науково-педагогічної роботи Галина Михайлишин, директор Інституту туризму Володимир Великочий, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Інституту історії, політології і міжнародних відносин Василь Марчук.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч під час перебування в університеті вшанував пам’ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика – студента філософського факультету Прикарпатського університету, котрий загинув на Євромайдані 20 лютого 2014 року. Томіслав Відошевіч поклав квіти до Обеліску.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Косівщині чоловік викрав скриньку з пожертвами для бійців АТО
Наступна : Дітям з Прикарпаття вручили квитки на матч “Україна-Словенія”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×