socico

Порошенко підписав закон про відкриття реєстрів власності нерухомого майна

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 2423 про відкриття реєстрів власності нерухомого майна, транспортних засобів та земельних ділянок.

14 липня Верховна Рада ухвалила антикорупційний законопроект № 2423 «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції», повідомляє Радіо Свобода.

Закон передбачає спрощення процедури доступу до відомостей, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, надання вільного доступу до Державного земельного кадастру та Єдиного державного реєстру, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України.

Також закон «Про дорожній рух» доповнюється статтею 34-1, якою врегульовується питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби з Єдиного державного реєстру.

Закон № 2423 фактично дає можливість ввести прізвище у Держреєстрі майнових прав будь-якого громадянина та подивитись, скільки в нього зареєстровано квартир, автомобілів, будинків, земельних ділянок.

Інформація, яку отримає користувач, згідно із запропонованим законопроектом, міститиме лише дані про те, в якій області розташовані квартира, будинок чи земельна ділянка, та інформацію щодо марки, року випуску та об’єму двигуна авто, без номерного знаку. При цьому не буде інформації про точну адресу проживання чиновника.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У центрі Івано-Франківська конфлікт між підприємцем і охоронною фірмою. Сюжет stanislavske.tv.ВІДЕО
Наступна : Не спішіть по повістку йти у військкомат?! ДОСЛІДЖЕННЯ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×