Порошенко: Новий стадіон у Франківську з’явиться навесні. ФОТО

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Івано-Франківської області заклав капсулу під будівництво нового стадіону вартісю близько 8 мільйонів гривень.

Новий стадіон включатиме в себе штучні поля та освітлення, роздягальні, розкладні трибуни та тренерські кімнати, а призначатиметься для дитячо-юнацького футболу.

Зараз встановлюється нова співпраця ФФУ та УЄФА. Раніше гроші йшли будь-куди, але не в регіони України. Зараз, після обрання нового голови Федерації футболу – народного депутата Павелка, ми кардинально змінили напрямки використання грошей федерації європейської. Ми більш не будуємо будинків, бо це неправильно. В умовах, коли бюджетних коштів недостатньо, було прийнято рішення – а давайте сконцетруємо кошти на тому, щоб ми створили можливості розвитку місць для тренування українських дітей. При чому, не в Києві, не в Львові, не в Дніпрі, не в Харкові, де є стадіони, які побудовані ще до Євро-2012, – зазначив у своїй промові Петро Порошенко.

Стадіон в Івано-Франківську побудують в рамках програми УЄФА “Хет-трик”. Раніше, 18 жовтня, такий стадіон відкрили у містечку Вишневе, що на Київщині.

“Впевнений, що за декілька місяців ми (Івано-Франківськ – ред.) будемо мати таке саме футбольне поле, таке саме освітлення, яке зараз введено в інших містах”, – додав Президент.

Відкриття нового стадіону заплановене на квітень-травень 2016 року. Його побудують поблизу вже існуючого міського стадіону “Рух”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Порошенко нагородив прикарпатську чемпіонку світу з шашок Ольгу Балтажи орденом
Наступна : Прокуратура зобов’язала військових повернути до бюджету Франківська понад 50 тис гривень

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×