Польські студенти приїхали на картографічну практику в Карпати

У рамках Угоди про співпрацю в освітній та дослідницькій сферах між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Краківської гірничо-металургійної академії ім С. Сташіца (AGH) 45 польських студентів факультету геології геофізики та охорони навколишнього середовища польського вишу прибули на початку липня 2016 року на картографічну практику у Карпати.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Куратор практики від ІФНТУНГ – директор Інституту геології та геофізики Валерій Омельченко, зустрів практикантів та їхнього польського керівника – доктора технічних наук Павла Косаковського, на кордоні. Як стало відомо прес-службі ІФНТУНГ, практика триватиме 10 днів у с. Річка Косівського району Івано-Франківської області. Там знаходиться унікальний полігон для проведення навчальної практики з картографії з великою кількістю відслонень, інформативним рельєфом, що дозволяє якісно провести навчальну практику. Протягом десяти днів студенти проводитимуть опис відслонень, вимірюватимуть елементи залягання гірських порід у відслоненнях, наноситимуть отримані дані на топографічну карту, на основі якої складатимуть геологічну та геологічних розрізів. Керівник та куратор практики постійно перевірятимуть якість виконання польових робіт.

Більшість польських студентів на Прикарпатті вперше. Отож, здобуваючи фаховий досвід, вони матимуть можливість познайомитись з культурою та рекреаційними зонами Гуцульщини. Адже лише село Річка відоме як давній осередок народного мистецтва Карпат, тут діє Музей гуцульського мистецтва.

Читайте також:

Івано-франківські студенти створили віртуальний секонд-хенд книжок

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Калущині від перепаду напруги у десятків людей погоріла техніка. ВІДЕО
Наступна : На початку серпня в Крилосі відбудеться щорічна проща до чудотворної ікони Матері Божої

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×