Польські студенти пройшли практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття. ФОТО

З 11 по 22 липня, 12 польських студентів факультету буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії ім С. Сташица (AGH) пройшли  практику на нафтогазових об’єктах Прикарпаття.

10-денна традиційна практика іноземних студентів відбулась в рамках Угоди про співпрацю в освітній та дослідницькій сферах між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та польським вишем, передає Станіславське ТБ посилаючсь на прес-службу ІФНТУНГу.

Зустрів гостей з Польщі та провів інструктаж щодо майбутньої практики директор ІНГІ Витязь О. Ю. Група практикантів приїхала з кураторами – заступником декана факультету буріння, нафти і газу, проф. Чеславом Рибіцкім та докторантом – Мареком Солєцкім. З української сторони польським студентам сприяли працівники та викладачі кафедр ІНГІ, які створили для гостей комфортні умови  та доклали чимало зусиль, щоб практика була максимально інформативною, пізнавальною та корисною. Особливо варто  відзначити доц. Угриновського А. В., доц. Купера І. М., асистентів Псюка М. О. та  Середюка В. Д. (кафедра РЕНГР), доц. Гриманюка В. І. (кафедра БНГС) та доц. Сусака О. М. (кафедраТЗНГ), які опікувались практикантами на різних нафтогазових об’єктах.

Польські студенти мали змогу познайомитись з науково-дослідними лабораторіями кафедр ІНГІ, буровим тренажерним центром, геологічним музеєм ІФНТУНГ, інноваційно-виставковим комплексом. Вони відвідали НГВУ «Надвірнанафтогаз» (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.), Пасічнянський ЦВНГ, ГПУ Львівгазвидобування (с. Пасічна, Івано-Франківська обл.), НВУ «Богородчанське підземне сховище газу» та компресорну станцію «Богородчани» (м. Богородчани), свердловину «Колодниця 2» (Львівська обл.) бурової компанії «Горизонти». За час практики студенти ознайомились із способами експлуатації свердловин, системою збору і підготовки нафти та газу, роботою з капітального ремонту свердловин, технологічним процесом буріння тощо. Польські практиканти зізнались, що високо цінують набутий професійний досвід, а деякі навички вони не змогли б здобути на батьківщині. Крім того, для польських гостей було організовано ознайомчу екскурсію по Прикарпаттю.

Завершилась практика врученням іменних сертифікатів. На церемонії врученні виступили проректор з науково-педагогічної роботи Олег Мандрик, заступник декана факультету буріння, нафти і газу, проф. Чеслав Рибіцкі, директор ІНГІ Олег Витязь, польські студенти. Всі одностайно позитивно оцінили результати практики та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між вузами.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Іванофранківець збудував будинок, який не потребує традиційного опалення
Наступна : Коцаба побував на з’їзді нової партії колишніх регіоналів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×