socico

Польща готова долучитися до відновлення Палацу Потоцьких. Документ

Республіка Польща готова долучитись до відновлення споруд комплексу “Палац Потоцький”.

Про це у спільноті Врятувати Палац Потоцьких і історико-культурну спадщину м.Івано-Франківська у мережі Facebook повідомив начальник відділу захисту культурної спадщини Івано-Франківської ОДА Андрій Давидюк.

Чиновник закликав органи охорони культурної спадщини міста та всіх небайдужих долучитись до ініціативи та пропонувати власні ідеї щодо реставрації.

Отож Друзі, є конкретне звернення Польського Посольства щодо розв”язання питання подальшої долі палацу Потоцьких в м.Івано-Франківську… подаю копію… чекаю Ваших пропозицій… але бажано реальних…(без філософії, з конкретними кроками та термінами реалізації), є можливість отримання допомоги конкретної (зацікавленої) сторони! – пише Анатолій Давидюк.

Свої пропозиції можна надсилати на електронну адресу: kultura.if.oda@i.ua або andi_dav@ukr.net.

 

 
 

2 коментарі

  • Та нічого там конкретного немає. Вичитайте спокійно ще раз, а потім ще…Звернення до Дещиці (МЗС). Абстрактна відповідь з посиланням до сайту Польського Мінкульту (він завжди і всім доступний). Ніяких пропозицій немає от і відписка спокійна – мовляв: Давайте робіть, пропонуйте. Всі ці пріоритети там (на сайті Мінкульту) постійно висять і завше хто хоче може спробувати. Нічого нового. Чому дотепер ніхто не рипнувся? Просто з Києва (А.Матвієнко, М.Яковина….) зачепили це питання і область порухалась у вказаному пальцем напрямку. А там “дорога відкрита”. Але всерівно треба щось самому зробити спочатку…Порада редакції – щоразу після якихось таких новин детально простежувати всю конструкцію інформаційного приводу.

  • І ще одне – ініціатива про відновлення палацового комплексу була проголошена ще в тексті Рішення сесії міста про Програму охорони культурної спадщини міста 2011року . Перші кроки – це методичні археологічні дослідження за ініціативи того ж Відділу охорони культурної спадщини міста і Товариства “Моє Місто” вже багато років, це реставрація головної брами і вся робота на призупинення “скороспілих версій” забудови середовища. Словом всі наступні “ініціативи” у фарватері послідовного процесу що й не припинявся.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Облаштування кордону з Росії обійдеться Україні у майже 500 млн грн
Наступна : У Снятині будують льодовий майданчик

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×