Поліція провела бесіди з франківськими школярами

Щоб неповнолітні не допускали правопорушень, відповідальність за які передбачена адміністративним та кримінальним законодавством України, правоохоронці проводять у школах роз’яснювальну роботу: вчать дітей, як не оступитися перед законом та не зіпсувати своє майбутнє, передає Станіславське ТБ.

Чергова зустріч працівників Молодіжної превенції з “Дослідниками” відбулася у ЗШ № 10, що в Івано-Франківську.

Працюємо та розвиваємо стосунки зі школярами з метою запобігання правопорушень, виховуємо лідерські здібності, навчаємо дітей бути упевненими у собі та в своїх діях, організовуємо цікаві вікторини з правоохоронної тематики, – зазначила керівник служби молодіжної превенції підполковник поліції Алла Бойчук.

Таке спілкування з правоохоронцями дає можливість дітям бути відвертішими, розкутими, вони розповідають про свої особисті плани, переживання. Тобто, між поліцейським і підлітком відбувається діалог, який сприяє довірливим стосункам і позитивно впливає на виховання дітей. Правоохоронці, дізнавшись про проблеми дитячого середовища, надають професійні поради та допомогу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Ревізор” виявив у франківському “Арсені” алкоголь без акцизу та зіпсовані продукти. ДФС проведе позачергову перевірку
Наступна : Вечірня ДТП на Прикарпатті: крім 5-річної дитини та водія помер ще один постраждалий

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×