socico

ПНУ ім. Стефаника один з переможців програми “Еразмус+” 2015

Днями Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури оголосило результати першого конкурсу 2015 р. програми «Еразмус+» за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти / Capacity Building in the Field of Higher Education.

Серед 140 проектів, рекомендованих для фінансування Європейським Союзом, 10 проектів реалізуватимуться за участі українських університетів, асоціацій та неурядових організацій, підприємств, дослідних інституцій і підприємств – 43 партнери від України візьмуть участь у впровадженні проектів. 

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, серед 32-х вищих навчальних закладів України, здобув одразу 2 проекти: 

–  561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP-GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine; 

– 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP-Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-neighbouring countries with different traditions.

Слід зазначити, що програма “Еразмус+” – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Саме завдяки цій програмі, вищі навчальні заклади України мають можливість створювати партнерства з вузами держав-членів Європейського Союзу та інших країн, запроваджувати міжнародний обмін студентами та викладачами, модернізувати навчальні програми.                   

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті учасникам АТО роздаватимуть землю
Наступна : У Калуші спіймали “злодія зі стажем”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×