socico

Платити чи ні?! Недолугий закон фотофіксації порушень ПДР. ДОСЛІДЖЕННЯ

Нова система правил для водіїв викликала чимало обговорень в мережі. Хтось відгукувався позитивно і порівнював із досвідом інших країн. Хтось байдуже списував все на те, що нічого реально не зміниться. Проте немало людей обурювалося недосконалості майбутніх законів ще на початкових стадіях розробки.

На сайті місто24 з’явився оригінальний пост щодо штрафувань водіїв, звісно ж, не без емоцій.

“Якщо у наших “рехформаторів” не хватило мізків, щоб переписати ДО КІНЦЯ європейський закон про фотофіксацію порушень ПДР і вони пропонують штрафувати машину, а не порушника(в Європі якраз штрафують порушника – фото авто з порушенням де чітко видно номер авто, та ОБЛИЧЧЯ порушника)

Все геніальне – просте! На кожного дурака-рехформатора, достатньо простоти:
Наприклад, я купую автомобіль, і реєструю його на неповнолітнього сина чи доньку. А особи віком до 16 років не можуть бути притягнуті до адмінвідповідальності за українським законодавством. І як наслідок – можна ганяти під радарами скільки завгодно, не боячись ніяких штрафів.
Зареєструвати авто в Україні на неповнолітнього дозволяється за згодою батьків.

Доречі, нетак давно, Конституційний Суд заборонив такі “листи щастя”, як не конституційні! Тому що штрафувати треба порушника, а не машину! Чекаємо нові судові рішення!”

За матеріалами: misto24.net

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Найстарший учасник визвольних змагань на Прикарпатті відзначив День народження
Наступна : Сьогодні в Івано-Франківську лунатимуть сирени

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×