Після Великодніх свят на Івано-Франківщині стартує ЗНО 2016

З наступного тижня на Івано-Франківщині стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

Так, 5 травня відбудеться тестуванням з української мови і літератури, передає Станіславське ТБ.

На інформаційних сторінках  учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати дані запрошення зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти www. testportal.gov.ua. Доступ до сторінки здійснюється за номером і пін-кодом, вказаними в сертифікаті. Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО.

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

 

Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Нові тарифи на газ і тепло. Як це буде
Наступна : На Івано-Франківщині оголошено штормове попередження

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×