Підприємства Івано-Франківська і Калуша мають найбільшу заборгованість по зарплаті – статистика

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області станом на 1 серпня 2015 р. становила 6,8 млн грн, що складає 1% фонду оплати праці, нарахованого за липень поточного року. Про інформує головне управління статистики. 

Порівняно з 1 липня 2015 р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 0,5 млн грн, або на 8,3%, і найбільше – на підприємствах м. Калуша (на 973,4 тис грн, або у 2,6 раза).

Зростання показника відстежується також у Надвірнянському (у 1,8 раза), Тисменицькому (у 1,8 раза), Городенківському (на 40,1%) і Коломийському (на 22,4%) районах. Упродовж липня утворилась заборгованість на підприємствах міст Бурштина та Яремче, і Тлумацького району. Водночас зафіксовано зменшення суми боргу у містах Коломиї (на 61,1%) та Івано-Франківську (на 19%), а також у Калуському районі (на 2,7%). У Снятинському і Рогатинському районах значення показника залишилось на рівні 1 липня поточного року.

Основна частина боргу утворена на підприємствах міст Івано-Франківська (2,9 млн грн, або 43,5% від загальної суми по області) та Калуша (1,6 млн грн, або 23,2%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської міської ради, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Рожнятівського районів.

Більша частина суми боргу в області (80,4%) утворена на економічно активних підприємствах, при цьому у містах Бурштині та Яремче, Надвірнянському, Тисменицькому і Тлумацькому районах – увесь борг із виплати заробітної плати в місті (районі),у місті Коломиї – 97,1%, Городенківському районі – 86,2%, обласному центрі – 80,8%, місті Калуші –74,4%, Коломийському районі – 72,8%.

На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, залишилось 13,3% від загальної суми заборгованості в області,зокрема у Рогатинському районі – 100%, у Калуському – 80,8%.

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 6,3% суми боргу по економіці області, основна частина (0,4 млн.грн., або 91,2%) утворена на підприємствах м. Калуша.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Під Верховною Радою зібралося близько тисячі мітингувальників. ФОТО
Наступна : Верховна Рада України. НАЖИВО (31.08.2015)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×