Петиція про заборону викладання християнської етики в франківських школах набрала необхідну кількість підписів

Як повідомляло раніше Станіславське ТБ, частина мешканців Івано-Франківська хотіла заборонити викладання християнської етики у школах та замінити її на звичайну етику.

Відповідна пропозиція з’явилася на сайті петицій до Івано-Франківської міської влади. Станом на сьогодні вона набрала необхідну кількість підписів, щоб потрапити на розгляд.

Автор петиції опирався на статті 15, 23 та 25 Конституції України про відокремлення освіти від релігії та висунув три вимоги:

1. Проінспектувати заклади освіти на предмет чіткого дотримання у закладах освіти вимог ст. 15, 23, 35 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про освіту» та ст. 6 Закону України «Про дошкільну освіту».

2. Виключити з навчальних планів освітніх закладів предмету «Християнська етика», і відновити викладання предмету «Етика» або будь якого іншого, ще не нестиме якого-небудь релігійного змісту чи навантаження з ухилом на конкретну релігію.

3. Розробити письмове розпорядження стосовно необхідності неухильного дотримання вимог ст.ст. 15, 23, 35 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про освіту» та ст. 6 Закону України «Про дошкільну освіту»

Нагадаємо, питання про викладання тих чи інших предметів у школах перебуває у юрисдикції Міністерства освіти України.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Тисмениці завершили зйомки фільму “Народжені для небес”. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : У соцмережі з’явилося старе відео про Гуцульщину 1937 року. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×