Петро Шкутяк розказав, що «Солідарність» хоче для франківців рівних умов, комфорту та безпеки

Лідер франківської «Солідарності» повертається до політики після війни на фронті.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» йде на міські вибори, аби зробити Івано-Франківськ безпечнішим та комфортнішим для всіх громадян.

Про це на конференції «Солідарності» заявив лідер партійного списку на виборах до міської ради Петро Шкутяк, появу якого члени партії та жителі міста зустріли бурхливими оплесками.

Нагадаємо, минулого року Шкутяк добровольцем направився в зону АТО, де отримав важке поранення, захищаючи Луганську область. В жовтні він був нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», яку віддав на благодійний аукціон, аби направити виручені кошти побратимам на фронті.

Шкутяк розповів про свій військовий досвід на війні і про те, як повертався до життя після поранення з чітким усвідомленням того, яке то щастя жити в Івано-Франківську.

Він зазначив, яким містом бачить Івано-Франківськ команда «Солідарності», яка йде на вибори.

«Ми бачимо наше місто безпечним, ми бачимо його комфортним, як для франківців, так і для гостей. Ми бачимо Івано-Франківськ містом в якому б батьки, народжуючи дітей, знали, що діти отримають соціальний захист, рівні умови для освіти, добробут і можливості для самореалізації», – поділився своїм баченням кандидат.

10 (2) 5 (8) 3 (11)

Петро Шкутяк також підкреслив значимість адміністративної реформи, яка надасть громадам більше можливостей вирішувати місцеві проблеми і більше важелів впливу на владу.

Нагадаємо, Кандидат на мера Франківська від “Солідарності” готовий змінити місто за 180 днів та Голова Івано-Франківської ОДА очолив список “Солідарності” до обласної ради

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні Угорники залишаться без світла
Наступна : На Прикарпатті за добу зафіксовано 6 пожеж: майже половина з них житлові приміщення

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×