socico

Переможці дитячого конкурсу на податкову тематику відпочивають в «Артек-Буковель»

Вже тринадцятий рік поспіль Державна фіскальна служба України проводить конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини», основними завданнями якого є формування свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку через реалізацію їх творчих здібностей у прозі, поезії, у галузі образотворчого мистецтва та комп’ютерної графіки.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів з різних регіонів України віком від 9 до 15 років.

Загалом на конкурс надійшло близько 10 тис. робіт від дітей з усіх куточків України. Це – художні, літературні твори та комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація). Необхідно зазначити, що конкурс набирає все більшої популярності і серед творчої молоді Івано-Франківщини – у цьому році свої доробки представило майже 400 дітей, що на 100 дітей більше ніж минулоріч. До податкових інспекцій надійшло 280 малюнків, 98 літературних творів та 18 робіт з комп’ютерної графіки (комп’ютерної анімації).

За словами начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірини Столярик, з кожним роком якість, майстерність та глибина дитячих робіт збільшується. «В цьогорічному конкурсі відчувається велика напруга та переживання за майбутнє України. Адже події, що відбуваються в країні об’єднують українців та прищеплюють патріотизм. Крізь призму свого сприйняття діти демонструють те, як вони розуміють та вболівають за майбутнє країни і, можливо, навіть більше, ніж дорослі, переймаються державними видатками на освітню, культурну, оздоровчу, спортивну та інші сфери, які вкрай необхідні для існування повноцінного суспільства», – сказала очільниця обласної фіскальної служби.

На всеукраїнському рівні перемогла 21 дитина з 15 регіонів нашої країни. Троє переможців, які зайняли перші місця – Загребельна Галина (Харківська область), Ментус Катерина (Полтавська область) та Стадник Юлія (Івано-Франківська область) нагороджені путівками до дитячого спортивно-оздоровчого табору «Артек-Буковель».

«Приємно відзначити, що однією з переможниць є наша землячкаСтадник Юлія, яка проживає у с. Росільна, Богородчанського району Івано-Франківської області, – сказала Ірина Столярик. – Хочу зауважити, що Юля вже другий рік поспіль приймає участь у конкурсі та здобуває перемогу на районному та обласному рівні, а цьогоріч ще й здобула перше місце у номінації «Художні твори» на Всеукраїнському рівні.

Мені дуже приємно, що цьогоріч партнером конкурсу став туристичний комплекс «Буковель», який багато зусиль прикладає розвитку туристичної привабливості Івано-Франківщини. Переконана, що відпочинок в дитячому спортивно – оздоровчому таборі «Артек – Буковель» для наших переможців стане не менш цікавим та запам’ятається на усе життя.

Тож хочу висловити подяку керівництву туристичного комплексу «Буковель» за підтримку в проведенні конкурсу та організації відпочинку майбутніх платників податків.

Ми пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм здоров’я, благополуччя та мирного неба, а також – творчих злетів та перемог в майбутньому. А всіх дітей, які не зайняли призові місця закликаю не засмучуватись, а прийняти участь у конкурсі в наступному році. Своєю працею та наполегливістю ви точно досягне успіху наступного разу!».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ані Лорак згадала, що вона українка – фанати
Наступна : Кабмін доручив розгорнути три блоки Бурштинської ТЕС

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×