Переатестація міліції: у Києві атестаційна комісія знову засідатиме щодо правоохоронців керівного складу Івано-Франківської області

Як повідомляло Станіславське ТБ, на Прикарпатті розпочалася переатестація правоохоронців. 14 червня 22 міліціонери пройшли переатестацію у Києві.

Як повідимили в ГУ НП в Івано-Франківській області, 21 червня та 22 червня 2016 року атестаційні комісії знову зберуться, аби ознайомитися з результатами поліграфу і зробити висновки, що в подальшому вплинуть “на долю” міліціонера. Нагадаємо, що до того правоохоронці складали тестування, після – проходили співбесіду, а вже потім, за потреби, колишніх міліціонерів перевіряли на поліграфі.

Вчора, 16 червня, правоохоронці пройшли перевірку на поліграфі, сьогодні експерти розшифровують дані, а вже у вівторок атестаційна комісія засідатиме і вирішуватиме хто пройшов, а хто – ні.

З повним списком правоохоронців та з детальнішою інформацією щодо переатестації можна ознайомитися за посиланням.

Список співробітників, запрошених на співбесіду 21 червня та 22 червня 2016 року (ред. – правоохоронці, яких атестаційні комісії відправили 14 червня на проходження поліграфу):

П/П

П.І.Б.

Підрозділ

 

1

Генсіровський Тарас Вікторович

ГУНП в Івано-Франківській області, Апарат

2

Прокопчук Ростислав Тарасович

ГУНП в Івано-Франківській області, Івано-Франківський відділ поліції (м. Івано-Франківськ)

3

Маківничук Василь Миколайович

ГУНП в Івано-Франківській області, Калуський відділ поліції (м. Калуш)

4

Білейчук Остап Романович

ГУНП в Івано-Франківській області, Коломийський відділ поліції (м. Коломия)

5

Смижук Сергій Михайлович

ГУНП в Івано-Франківській області, Коломийський відділ поліції (м. Коломия)

6

Хомин Андрій Миколайович

ГУНП в Івано-Франківській області,Надвірнянський відділ поліції (м. Надвірна)

Довідково: Смижук Сергій Михайлович – очільник відділення у м. Городенка, але Городенківський відділ відносять до куща Коломийського відділу поліції, саме тому у таблиці так подано. Також Хомин Андрій Миколайович – очільник відділення у м. Яремче, яке відноситься до куща Надвірнянського відділу поліції.

Слід повідомити, що на Прикарпатті працюватиме три атестаційні комісії: яка займається першою категорією співробітників (ред. – комісія працювала у Києві 14 червня), яка атестуватиме другу категорію співробітників (ред. – комісія запрацює у Львові) та комісія щодо третьої категорії співробітників поліції (ред. – працюватиме в Івано-Франківській області). Наразі роботу завершила перша комісія у м. Київ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківський депутат-бідняк засвітив фото із відпочинку на березі Атлантичного океану. ФОТО
Наступна : На Івано-Франківщині прокуратура відсудила у малозабезпеченої сім’ї 36 тис соціальної допомоги

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×