socico

Пенсіонери влаштували страйк на трасі з Донецька: «ДНР забирайся!»

Люди з окупованого Донецька нерідко їздять до Маріуполя, проходячи блокпости бойовиків, постійно стикаючись з труднощами у вигляді нескінченних черг. Днями обурені пенсіонери на блок-посту в Оленівці влаштували страйк, кричачи, щоб ДНРівці забиралися. У відповідь бойовики відкрили вогонь.

Про це повідомляє «Оборона Маріуполя», новину передає «Преса України».
Правила припинення лінії розмежування на блок-постах бойовиків і так були жорсткі, але ще більше посилилися останнім часом. «Ополченці» не тільки перевіряють наявність документів, а й змушують людей заповнювати спеціальні аркуші, вносячи свої паспортні дані. Також, очевидно, в надії виявити таємного «зрадника», вона забирають у людей телефони і переглядають фото- та відеозаписи. На таку скрупульозну перевірку йде багато часу, через що утворюються просто нескінченні черги.

«Як повідомляють очевидці, 10 серпня після довгих годин очікування в черзі на пункті-пропуску, обурені люди, в основному пенсійного віку, перекрили рух транспорту на трасі «Донецьк-Маріуполь». Багато стали кричати «ДНР забирайся!» Щоб розігнати пенсіонерів озброєні бойовики стали стріляти з автоматів над їх головами. Однак, це не злякало доведених до відчаю людей», – йдеться в повідомленні «Оборони Маріуполя».
 
Коли ж один з бойовиків навів автомат на літнього чоловіка, який був інвалідом 2-ї групи, він відповів: «Стріляйте, всіх не перестріляєте!» 
 
Нагадаємо, в Керчі в черзі на поромну переправу людям двічі викликали «швидку», адже їм було погано з серцем.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У справі стоматолога-різника потерпілі просять для нього найвищої міри покарання.
Наступна : На Тлумаччині на проїжджу частину дороги впало дерево

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×