Франківські патрульні у Києві пройшли тренінг для шкільних офіцерів поліції. ФОТО

З 9 по 12 серпня у Департаменті патрульної поліції, за підтримки консалтингової компанії Агрітім Канада, завершився другий етап тренінгу шкільних офіцерів поліції, передає Станіславське ТБ.

У 4 містах України стартує програма “Школа і поліція”. Метою програми є профілактика правопорушень серед дітей та формування безпечного навчального середовища.

Тренінг пройшли 49 патрульних з Києва, Львова, Івано-Франківська та Одеси. З Івано-Франківська було відібрано 4 офіцерів, які проходили тренінг – Оксана Типусяк, Тетяна Антосюк, Лілія Бобошко та Мар’яна Домбровська. Також з Івано-Франківська в ролі тренера спільно з колегами з Києва та Одеси була офіцер Таміла Кульпа.

Кореспонденти Станіславського ТБ поспілкувалися з Тамілою Кульпою. Офіцер розповіла про сам тренінг та про те, чому вирішила працювати з дітьми.

“Якби це не звучало, але діти – наше майбутнє. Це наша заміна і я хочу, щоб це була гідна заміна нам, тому горда тим, що маю можливість працювати в цьому напрямку. Ми будемо для них ще наставниками і друзями, щоб з них виросли правослухняні громадяни”, – розповідає Таміла Кульпа щодо напрямку роботи.

Щодо тренінгової програми, то офіцер додала:

“Програма доволі насиченою була, але я пишаюсь нашими ШОПами, що вони обрали цей напрямок. Вважаю, що на них лягає вдвічі більше роботи і велика відповідальність, адже вони будуть патрулювати вулиці і працювати в своїх закріплених школах паралельно”.

Нагадаємо, у цих містах впровадять експериментальну модель співпраці навчальних закладів і поліції. Шкільні офіцери організовуватимуть заходи за програмою “Школа і поліція”, затвердженою Міністерством освіти та науки України. Таким чином, за одним шкільним поліцейським планують закріпити декілька шкіл. Поліцейські зосереджуватимуть свою роботу на проведенні просвітницько-профілактичних занять з учнями. Зокрема зі школярами проведуть заняття на теми “Безпечна поведінка в автомобілі”, “Запобігання насильству над дітьми”, “Поліція і громада”.

Читайте також: В Івано-Франківську стартувала програма “Шкільних офіцерів поліції”. ВІДЕО STV

/ФОТО: Олександр Коцар

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Олег Верняєв приніс Україні перше “золото” Олімпійських Ігор
Наступна : Наступного тижня депутати Івано-Франківської облради зберуться на урочисту сесію

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×