Партія ГР “Народний контроль” висуватиме кандидатів на міських голів у Бурштині, Коломиї та Косові

Партія ГР “Народний контроль” висуватиме на Прикарпатті чотири кандидати на міських голів – в Івано-Франківську, Коломиї, Косові та Бурштині.

Читайте також: Громадського активіста Андрія Корнієнка партія ГР “Народний контроль” висуватиме кандидатом на міського голову в Івано-Франківську

Коломию представлятиме депутат міської ради Геннадій Романюк.

 

Довідково. Геннадій Романюк – координатор громадського руху «Народний Контроль» на Коломийщині, депутат Коломийської міської ради, голова депутатської комісії з питань освіти та культури. Народився 05 жовтня 1960 року у с.Текуча, Косівського р-ну. Навчався за спеціальністю «Технік лісового господарства» у Сторожинецькому лісному технікумі, опісля у Глухівському Педагогічному Інституті. Проходив строкову службу в армії; старший лейтенант запасу ЗСУ. Парцював у Пасічнянському лісництві, а згодом на заводі «Коломиясільмаш». З 1992 року і до сьогодні директор ПП «Звенислава». Депутат Коломийської міської ради трьох скликань. Активний громадсько-політичний діяч з 90-х років і до сьогодні. Координатор коломиян на Євромайдані та Революції Гідності у Києві у 2013-2014 рр. Одружений. Має двоє дітей.

У Косові свої сили від “Народного контролю” покаже Володимир Зузяк – учасник бойових дій на Сході, лідер громадського руху “Активна громада”.

У Бурштині партія “Народний контроль” висуває підприємця Ярослава Корду.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні стартувала нова поліція у Вінниці. ФОТО
Наступна : Нова поліція в Івано-Франківську за три дні набору побила рекорд, – Мустафа Найєм

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×