Палац Потоцьких стане однією із десяти локацій фестивалю “Porto Franko Гогольфест”

Сьогодні, організатори фестивалю “Porto Franko Гогольфест” провели прес-конференцію стосовно майбутньої події, пише Станіславське ТБ.

До слова,  цього літа організатори фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest запланували провести спільний захід з івано-франківським “PORTO FRANKO”. Дійство повинно вудбутися у червні, в Івано-Франківську. 

Загалом, фестиваль матиме півтора десятка напрямків, серед яких програма візуального мистецтва, театральна, музична, екологія і туризм, кіно і література, програма перформенсів, балет, хореографія та інші жанри. 

Максим Демський, виконавчий директор фестивалю зауважив, що підготовка до “Porto Franko Гогольфест” офіційно розпочалась. Наразі триває  підготовка бюджетів, програм та локацій майбутніх дійств.

“Вся організаційна команда створена тут, на Івано-Франківщині. І куратори, і координатори – це люди звідси”, – додає Демський.

Організатор зауважив, що незважаючи на закиди, що нібито фестивалі не потрібні, коли відбуваються трагічні події на Сході України, подібні дійства дуже важливі.

“Це дуже важливо, оскільки успішні проекти в країні можуть демонструвати той процес, коли країна іде до майбуднього”, – підкреслив директор фестивалю.

У свою чергу, технічний директор, Володимир Гайдар, назвав майбутні локації фестивалю. Загалом, їх буде близько десяти. Це локації, які дуже відомі франківцям: Палац Потоцьких, територія на Площі ринок, Майдан Шептицького, Бастіон, площа навпроти Івано-Франківської ОДА, дворик Медакадемії, тощо. Крім того, будуть використовуватися закинуті промислові споруди, зокрема, колишня друкарня на початку вулиці Січових Стрільців.

Нагадаємо, днями,  в Івано-Франківську під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків у залі засідання виникла суперечка щодо фінансування фестивалю. Загалом на його проведення передбачається виділення 95 тисяч гривень з обласного бюджету. Однак, члени комісії так і змогли узгодити це питання і перенесли його розгляд на наступне засідання. 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В рамках майнової люстрації в Івано-Франківську не люстрували жодного посадовця
Наступна : #СтопІнтер: в Івано-Франківську “азовці” вимагали тимчасово припинити трансляцію Інтера. ВІДЕОСЮЖЕТ STV

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×