ОПОРА: У Верхньому Вербіжі два грубих порушення на одні дільниці. ФОТО

Спостерігачам ОПОРИ повідомили про те, що під час голосування на виборчій дільниці № 260394 у селі Верхній Вербіж, Коломийського району голова ДВК виносила бюлетені за межі приміщення для голосування, повідомляє Stanislavske.tv. 

Прибувши на виборчу дільницю, спостерігачі встановили, що по даному факту порушення кандидаткою до районної ради був складений акт про порушення. Крім того, спостерігачі ОПОРИ зафіксували актом факт встановлення скриньок для голосування за межами поля зору членів дільничної виборчої комісії. Скриньки були встановлені за кабінками для голосування таким чином, що члени не бачили, як виборці виходять з кабінки і вкидають бюлетені у скриньку.

Про виявлені порушення спостерігачі повідомили правоохоронців та подали скаргу до Коломийської районної виборчої комісії на дії ДВК.

 

0 Verhnij Verbizh 2 poruwennia1

«Це порушення частини 4 статті 76 Закону України «Про місцеві вибори», – наголошує координатор ОПОРИ на Прикарпатті Іван Маруняк. – Закон передбачає, що скриньки для голосування мають бути розташовані у полі зору членів дільничної виборчої комісії для того, аби процес голосування можна було контролювати на належному рівні. На мій погляд, це грубе порушення під час голосування, адже спосіб розміщення виборчих скриньок не .забезпечував можливості безперешкодно контролювати весь процес голосування, починаючи з отримання виборцем бюлетені, і закінчуючи опусканням його в скриньку для голосування».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У ЦВК оприлюднили офіційну явку виборців
Наступна : У Яремчі старий-новий мер йде на третій термін

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×