ОПОРА: голова Коломийської райради агітував на концерті, організованому місцевою владою

У рамках мистецької акції «Подарунок рідному місту» за підтримки Коломийської Райдержадміністрації  21 жовтня у Коломиї відбувся концерт духового оркестру Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського. Перед завершенням заходу з промовами виступили голова Коломийської РДА Любомир Глушковта голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, який, на відміну свого колеги з РДА і паралельно кандидата на посаду міського голови Коломиї, не втримався від висловлювань, які містять ознаки агітації.

Під завершення заходу Богдан Болюк у своїй промові  згадав про вибори та про те, з ким йому найкомфортніше працюється. «Зараз ідуть вибори до нашого міста. Ви знаєте, дуже багато є кандидатів, дуже достойних людей. Але я, так по житті склалося, що я з багатьма працював і дуже знайомий, і по житті я хочу сказати найкомфортніше мені працюється з Любомиром Олексійовичем. І дійсно, ця людина має майбутнє і вона, дійсно, якщо Бог дасть, вона дуже зробить багато і для Коломиї і Коломийського району» – сказав у промові Богдан Болюк.

«Зважаючи на те, що Законом передвиборна агітація визначається як здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів, я у словах голови райради вбачаю ознаки агітації. Крім того, вважаю, що такі дії посадової особи можуть містити ознаки порушення обмеження щодо проведення агітації, встановлених  частиною 2 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», оскільки чиновник також є кандидатом у депутати Коломийської районної ради, а Закон забороняє такій категорії осіб для агітації використовувати ресурси за місцем роботи, в тому числі й офіційні заходи», – наголосив Іван Маруняк,координатор ОПОРИ на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, що мистецька акція «Подарунок рідному місту» започаткована відділом культури Коломийської районної державної адміністрації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні без світла залишаться деякі вулиці Угорників, Опришівців та Микитинців
Наступна : Зібрані кошти під час товариського матчу “Прикарпаття”-“Динамо” передали пораненому бійцю АТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×