Онлайн-трансляція засідання Ради

Сьогодні Верховна Рада на позачерговому пленарному засіданні заслухає проект держбюджету-2016 і розгляне зміни до Податкового кодексу. Про це йдеться в порядку денному роботи парламенту.

Депутати розглянуть постанови про процедуру ухвалення проекту державного бюджету на 2016 рік і пов’язаних із ним законопроектів, а також заслухає міністра фінансів Наталію Яресько, яка представить держбюджет-2016 (законопроект №3000), і розгляне зміни до Податкового кодексу для проведення податкової реформи (законопроект №3630).

Окрім того, заплановано розглянути урядовий законопроект №3628, яким запропоновано дозволити розкривати банківську таємницю за запитом Мінфіну для перевірки даних, які громадяни надали для оформлення соціальних виплат, а також обмежити граничний розмір максимальної пенсії з урахуванням надбавок на рівні 10,74 тис. гривень у 2016 році.

Також депутати мають намір розглянути законопроект Кабінету Міністрів №3629, яким запропоновано обмежити умови внесення змін до закону про держбюджет, і №3632 – про легалізацію казино, букмекерів і лотерей.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Франківську стартував конкурс для доброчинців “Благодійне Прикарпаття-2015″. ВІДЕО
Наступна : Список постійних депутатських комісій Івано-Франківської облради

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×