Океан Ельзи презентував кліп “Життя починається знов”. ВІДЕО

Сьогодні прем’єра кліпу Океану Ельзи – “Життя починається знов”.

Як відомо, жанр відео можна визначити, як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами.

Загальна ідея кліпу народилася у Святослава Вакарчука під час обговорення зйомок з Володимиром Шкляревським (режисер-оператор) та Віталієм Климовим (продюсер зйомок).

Читайте також: Сьогодні Океан Ельзи презентує пісню “Життя починається знов”. ВІДЕО

Святослав Вакарчук, зазначає, що «під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів.
Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини – у кожного особисто, у суспільстві в цілому, – є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки».

Робота над драматургією, образами учасників кліпу, сюжетними лініями велася режисером-оператором Володимиром Шкляревським разом із продакшн-командою.

Зйомки проходили влітку 2015-го під Києвом. Всі запрошені актори дуже щиро і відверто поставились, насамперед, до самої ідеї і навіть божевільна спека не завадила в роботі. Хоча фізично і організаційно це було досить важко.

У зйомці масової фінальної сцени – концерт Океану Ельзи, на якому зустрічаються одні з героїв кліпу після багатьох років розлуки – взяли участь фани групи.

Довідково. Над відео працювали:
Режисер-оператор – Володимир Шкляревський
1AD – Марія Халпахчі
Художник-постановник – Олександра Дробот
Художники по костюмам – Ольга Недобійчук, Юлія Євстратенко
Художник по гриму та зачіскам – Світлана Дзюбенко
Художник по стилю групи – Андрій Крупчинський
Актори (за порядком появи) – Юрій Міхно, Василь Шепель, Віктор Швець, Валентина Гришокіна, Тамара Яцемірська, Ніна Галєна, Ігор Шуб, Владлен Портніков, Володимир Галєна, Лідія Пономарьова, Анатолій Борисенко, Жанна Анікєєва, Микола Бутковський, Артур Асланьян, Марія Бондаренко, Маргарита Качулова, Віталій Богачек, Роман Вискребенцев, Поліна Носихіна, Олена Сікорська
Кастинг-директор – Алла Самойленко
Локейшн-директор – Єгор Скалига
Режисер монтажу – Дмитро Кочнев
Пост-продакшн відео (тізер) – «Mental dRive Studio»
Пост-продакшн відео – «Chupacabra Postproduction»
Пост-продакшн звуку – «Baker Street Sound & Video Postproduction Company»
Лінійні продюсери – Дмитро Малічев, Марія Дончик
Виконавчий продюсер – Віталій Климов
Продакшн-хаус – «Укрфільмтрест»
Окрема подяка Олексію Москаленко, Віктору Придувалову, Тетяні Шевчук, Віктору Романюку, Тетяні Чубар, Василю Гладкому, Станіславу Кушпитовському, Андрію Карпенко, головному лікарю Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Роману Василишину, Олені Олександрівні Онищенко, «FILM.UA», «BRAND MEDIA», «ZINTECO», «Borodach Barbershop», співробітникам Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, Патрульній поліції України, ДАІ Київської області та фанам ОЕ!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кандидат в мери Кулинич: Я боюсь за свою родину
Наступна : Вихідними курсуватиме додатковий поїзд Київ – Івано-Франківськ – Чернівці

Про автора

Вхід

Зареєструватися
×