На Івано-Франківщині у 2016 році найдорожчою буде галузь охорони здоров’я

Сьогодні, 18 грудня, о 15:00 в приміщенні Івано-Франківськоі ОДА розпочались громадські слухання з питання проекту бюджету Івано-Франківської області на 2016 рік, передає Станіславське ТБ.

Громадські слухання проходять під керівництвом голови Івано-Франківської облради Олександра Сича, заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігоря Пасічняка, голови бюджетної комісії Миколи Палійчука та начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Галини Карп.

Голова бюджетної комісії Микола Палійчук заявив, що кожне підприємство, яке користується державними коштами, повинно показувати чіткий звіт. Для прикладу, та ж лікарня має звітувати скільки коштів витрачено за мішок картоплі, чи навіть за кілограм.

Галина Карп зазначила, що найбільше коштів у 2016 році буде витрачено, як і у 2015 році, на галузь охорони здоров’я. Друге місце посідає галузь освіти, на третьому місці – соціальний захист та соціальне забезпечення.

Саме зараз звітують керівники департаментів, мовляв, що було зроблено за 2015 рік та скільки витрачено. Також очільники департаментів зазначають про майбутні плани на 2016 рік.

Нагадаємо, такі громадські слухання повинні відбуватися згідно чинного законодавства. Проте швидше на Прикарпатті  громадські слухання по бюджету проводилися дещо таємно, тай навіть кулуарно, а присутні на слуханнях були здебільшого працівники облдержадміністрації та апарату облради. Сьогодні ж було зроблено публічний анонс про таку подію, де запросили представників ЗМІ та громадськості.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : З Прикарпаття українським захисникам повезли дві автівки, дарунки та вітання. ВІДЕО
Наступна : Франківський перевізник каже, що нардеп Соловей тисне на нього через власні бізнес-інтереси

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×