Обласна влада Прикарпаття виділить 9 млн гривень на купівлю житла для учасників АТО

Для придбання житла сім’ям загиблих у зоні проведення антитерористичної операції та інвалідам І та ІІ категорії, які отримали травми внаслідок бойових дій, спрямують 9 млн. гривень.

Задля цього, за словами заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Лесі Бігун, необхідно аби особи, які претендують на отримання житла, зареєструвалися на квартирному обліку для одержання житла та  поліпшення своїх житлових умов. Наразі в області налічується  16 таких сімей, інформує прес-служба ОДА.

Окрім того, об’єкт незавершеного будівництва, який знаходиться на вулиці Софіївка, також передадуть під житловий фонд для учасників АТО.

Про це під час засідання обласного координаційного комітету пораненим під час проведення АТО повідомив заступник директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Ілійчук.

Враховуючи думку депутатів обласної ради, яку було висловлено  під час сесії 21 серпня цього року, департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з міською владою, розпочав процес передачі об’єкту незавершеного будівництва, яке знаходиться на вулиці Софіївка, управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради“, – повідомив посадовець.

За його словами, наразі з цього приводу активно працює спеціально створена комісія, яка до кінця наступного тижня планує повністю завершити процедуру передачі.  Опісля уже міська влада займатиметься виготовленням проектно-кошторисної документації і зміною цільового призначення об’єкта, та розпочне будівництво квартир для сімей загиблих бійців.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Бійці батальйону “Івано-Франківськ” таки перебувають під стінами ВРУ – УМВС (ФОТО)
Наступна : В Івано-Франківську вже у грудні на патрулювання вулиць вийде нова поліція

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×