Обласна рада оборони не звітує перед громадськістю. Активісти звернулися до військової прокуратури. ВІДЕО STV

Сьогодні, 16 серпня, волонтери та учасники АТО, ініціювали звернення до військової прокуратури з метою перевірки діяльність ради оборони та виконання обласної мобілізаційної програми.

Відповідне звернення підписала Обласна асоціація учасників та ветеранів АТО, Міська асоціація учасників АТО, Центр допомоги учасникам АТО та ГО “Правий сектор-Прикарпаття”, передає Станіславське ТБ.

Як зазначає керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталя Сербин, від початку бойових дій, обласна рада обори так і не здійснила публічного звіту перед громадськістю. 

“Свого часу рада оборони складалася і дуже великої кількості структур, якій займалися питанням війни в Івано-Франківській області. Ми знаємо як відбувався збір коштів і велика кількість допомоги відправлялась на Схід України. З того часу вже помінявся голова облдержадміністрації. Коли Андрій Троценко йшов, звітності ми так і не почули”, – каже волонтер.

Кірм того, активісти занепокоїні нездоровою ситуацією в області. Зокрема, це стосується слідчих дій пов’язаних із розкраданням коштів на будівництво фортифікаційних споруд. 

“Там є досить великі зловживання, однак провадження, яке зараз йде, воно досить закрите і інформації хто власне з посадових осіб відповідає за розкрадання коштів немає. Я не вірю, що це могло відбуватися без відома перших осіб області, тобто голови облдержадміністрації, його заступників, – підкреслює Сербин і додає. – Люди у перші дні війни приносили все, що могли. У той самий момент, коли на Прикарпатті більше 100 загиблих бійців, більше 400 поранених, люди дають собі можливість розкрадати кошти, використовують своє службове становище”.

Саме тому громадські організації вирішили звернутися до військової прокуратури з вимогою  провести перевірку та дати оцінку діяльності Івано-Франківській облдержадміністрації, її структурних підрозділів, які були відповідальні за використання коштів, що йшли на раду оброни. Також здійснити моніторинг звітності щодо виконання цільової програми з мобіілації населення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпаття розширює горизонти співпраці з Угорщиною
Наступна : Франківські патрульні затримали юнака у стані наркотичного сп’яніння та з наркотиками у кишені. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×