Новий етап відбору до нової поліції Франківська – тести. ДОКУМЕНТ

21 вересня розпочнеться тестувальна кампанія щодо відбору кандидатів до патрульної поліції.

Сповіщати заявникам про проходження перших тестів почали цими вихідними з допомогою електронної пошти, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на “Галку”.

З нього відомо, що першим етапом відбору до патрульної служби Івано-Франківська буде тестування загальних навичок – комп’ютерне тестування на вміння логічно мислити. Таке тестування буде проходити за адресою – вул. Національної гвардії, 14в – Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ. Тестування триватиме орієнтовно півтори години – йдеться у листі.

Для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт.

“Просимо Вас розраховувати свій час, не запізнюватися та взяти до уваги, що ми не маємо можливості переносити дату та час тестування, а також допустити Вас до тестування в разі запізнення або відсутності паспорту”, – попереджають в УМВС.

Нагадуємо, що відбір кандидатів передбачає здачу нормативів фізичної підготовки, проходження медичної комісії, психологічний тест та співбесіду.  Також, МВС оголосило набір тренерів для нової патрульної поліції в Івано-Франківську 

Навчання відібраних кандидатів передбачає їх щоденну присутність з 9:00 до 18:00, крім вихідних днів, протягом двох з половиною місяців. Тривалість навчання може змінитися в разі необхідності.

У листі зазначено, що МВС України не бере на себе зобов’язання із забезпечення проживання та проїзду для мешканців інших міст та селищ.

Снимок

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті проходить ІІ Гуцульський Бізнес Форум. ФОТО
Наступна : Рятувальники знайшли й доставили до лікарні травмовану у Карпатах громадянку Польщі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×