Новоспечений міністр Насалик розповів про завдання, яке поставив перед ним Прем’єр-міністр

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 15 квітня, представив колективу Міненерговугілля України Міністра Ігоря Насалика.

Нагадаємо, Рада затвердила новий Кабмін без міністра охорони здоров’я. В Уряді два представника Прикарпаття. Міністром енергетики та вугільної промисловості став екс-мер Калуша, народний депутат Ігор Насалик. Також Міністром культури став прикарпатець Євген Нищук.

image001

Під час заходу, який відбувся за участю керівників структурних підрозділів та керівників  підприємств та компаній, які належать до сфери управління Міненерговугілля, Міністр Ігор Насалик окреслив основні напрямки роботи:

«Що стосується загального плану розвитку, він мало чим буде відрізнятися від Коаліційної угоди». Також наголосив на важливості  формування законодавчої бази та зауважив, що Міненерговугілля буде плідно працювати з Комітетом Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу та з народними депутатами: «Без законодавчої бази ми абсолютно нічого не зробимо. Активна робота з депутатами – це запорука того, що ми можемо розвиватися».

Ігор Насалик відзначив, що вже схвалено низку необхідних для розвитку ПЕК України законодавчих актів, зокрема, закони про ринок газу  та  про ринок електроенергії, та наголосив, що Міністерство буде працювати над технічною частиною реалізації цих законів, а також  буде розглядати Закон про ринок вугілля. 

«Основне завдання, яке поставив перед нами Прем’єр-міністр – прозорість,публічність і зрозумілість», – наголосив очільник Міненерговугілля.

«Ми маємо відповідні параметри на вході, і через 100 днів нас запитають, які в нас параметри на виході», – звернувся Міністр до присутніх, наголосивши на відповідальності за виконання поставлених завдань. Також повідомив, що найближчим часом має намір  представити загальну програму розвитку паливно-енергетичного комплексу та закликав об’єднатися для реалізації спільних завдань.

Читайте також, експерти окреслили 5 першорядних кроків нового міністра Міненерговугілля України Ігоря Насалика.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В господарському та апеляційному судах Івано-Франківської області зменшиться кількість суддів
Наступна : У Франківську п’яний водій без прав роз’їжджав по місту на “побитій” автівці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×