Новому прокурору Івано-Франківщини громадяни поскаржились на бездіяльність працівників поліції

У понеділок, 18 липня, прокурор області Олександр Стратюк провів перший особистий прийом громадян. Із зверненнями та скаргами до керівника прокуратури звернулося 33 жителів Прикарпаття.
 
 
В основному звернення стосувалися дій чи бездіяльності працівників поліції під час проведення досудового розслідування, зокрема щодо порушення розумних строків розслідування, безпідставного закриття кримінальних проваджень, невнесення відомостей про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань тощо, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу прокуратури в Івано-Франківській області. 
 
Окрім того, громадяни скаржились  на факти формальних відписок на їх звернення, у тому числі з боку контролюючих та правоохоронних органів, порушення вимог земельного та пенсійного законодавства, незаконного будівництва та неправомірних рішень органів місцевого самоврядування, інших питань. Спілкуючись з громадянами Олександр Стратюк зазначив, що усі заяви будуть ретельно вивчені, за результатами їх розгляду прийняті законні та обґрунтовані рішення. З окремих питань надано роз’яснення законодавства.
 
Надалі прокурором області плануються виїзні прийоми громадян в місцеві прокуратури – Надвірнянську та Калуську, а також в Рожнятівський відділ прокуратури. Інформацію про виїзні прийоми громадян буде повідомлено додатково на відомчому сайті, а також розміщено на інформаційних стендах органів місцевого самоврядування.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї заговорили про створення сміттєпереробного підприємства. ВІДЕО
Наступна : Розвідники прикарпатської бригади захопили ворожий кулемет російського виробництва. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×