Незважаючи на екологічну ситуацію у Калуші хочуть відновити хімічне виробництво

На сайті представництва Президента України з’явилась електронна петиція з вимогою відновити роботи виробництв хімічної промисловості в місті Калуш Івано-Франківської області.

В анотації до звернення автор документа Когут Ростислав зазначив, що у місті є великі потреби в зайнятості населення, а сировиною базою Калуш забезпечений ще на 100 років.

“Зважаючи на те що місто Калуш має високий виробничий потенціал, великі потреби в зайнятості населення по спеціальності і екологічну ситуацію прошу Президента України розглянути дану петицію і дати рух в справі відновлення роботи виробництв задля попередження екологічної катастрофи міжнародного масштабу і створення умов для виготовлення якісної продукції. Сировини для роботи виробництв Калуша вистачить ще на 100 років роботи. Підпишіть план санації ВАТ “Оріана” і запустіть виробництво потрібних для українського та міжнародного ринку товарів одночасно забезпечивши молодь роботою і допоможіть відвернути екологічну катастрофу”, – відзначає автор петиції.

До слова, звернення було зареєстроване тільки вчора, 29 вересня. Для того, аби його розглянув президент, петиція повинна набрати на протязі трьох місяців 25 00 підписів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Це не була смерть від зупинки серця, Олега Басараба могли вбити, – рідні франківського бійця АТО
Наступна : У центрі Франківська водій зупинив авто аби допомогти чоловіку на милицях перейти дорогу (Фотофакт)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×