Незаконна забудова міського озера: депутати та громадськість оглянули територію, де здійснюється будівництво. ВІДЕО STV

В Івано-Франківську пройшло друге засідання тимчасової контрольної комісії з питань незаконної забудови міського озера. Цього разу члени комісії та небайдужі франківці зібралися на відкритому повітрі аби оглянути саму територію навколо якої зібралося стільки галасу, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, 8 квітня міськвиконком надав дозвіл компанії “Вамбуд”, на складання технічної документації  із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 1,8882 га на вулиці Ленкавсько для будівництва спортивно-відпочинкового комплексу з готелем. Директор компанії та чинний депутат міської ради Микола Ковальчук пропонує нібито компромісне рішення для громади: він готовий облаштувати сквер площею близько 0,75 га за умови, що місцева влада дозволить добудувати три багатоповерхівки на території зеленої зони біля міського озера.

До слова, тимчасова контрольна комісія була створена 26 квітня на сесії міської ради. До її складу від депутатського корпусу входять  Ігор Корсун, Андрій Строїч, Андріан Волгін, Володимир Балагур, Василь Ревчук та голова комісії Віталій Мерінов. Громадкість представляють Наталя Голомідова, Наталя Сербин, Денис Квасов та Тарас Случик. 

Читайте і дивіться також: Незаконна забудова зеленої зони у Франківську: депутати таки створили контрольну комісію. ВІДЕО STV

На вчорашньому засіданні члени комісії та громадкість оглянули територію довкола озера та безпосередньо саму будівельну площадку. На ній добре видно одну недобудовану багатоповерхівку, збоку стоять ще два котловани повністю готові для початку робіт. 

Цього разу, як і на попередньому засіданні, директор компанії “Вамбуд” Микола Ковальчук наголошував на тому, що рішення, яке прийняв міськвиконком не має ніякого відношення до будівництва і стосується виключно земельної ділянки та її перерозподілу. 

” Ми можемо говорити, що я буду мати можливіть робити там через десять років, але це не стосується даного рішення” – наголосив Ковальчук. 

У свою чергу із цим не згідні громадські активісти. Мовляв, що із вирішенням земельного питання, проблема незаконно будівництва не зникне, а тільки набере більшого галасу.

“Якщо іти за вашою логікою, навіть якщо рада проголосує за вашою пропозицією і розділить ділянки то питання не зникне, воно навпаки може загостритися”, – заявив Тарас Случик, член комісії зі сторони громадкості. 

У свою чергу Ковальчук почав знову звертатися до сторони інших забудовників, оскільки не тільки одна компанія “Вамбуд” здійснює будівництво біля міського озера. Мовляв, питання незаконних забудов  треба вирішувати комплексно.

“Ми однозначно хочемо дозавершити будівництво. Тут не тільки ми одні будуємо” – додав Ковальчук.

У свою чергу члени комісії наголосили, що після вирішення цієї проблеми, візьмуться за інші забудови, оскільки у кожної із ним різна історія. 

Читайте також: Юристи стверджують, що забудівник має право на земельну ділянку біля міського озера у Франківську

Таке відчуття, що у місті є лише така погана людина Ковальчук, – забудівник щодо зеленої зони у Франківську

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Українська армія прийняла на озброєння новий піхотний кулемет
Наступна : Прикарпатський національний університет провів «Науковий фестиваль»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×